TECHNOLOGIJA

modernumas ir aukšta kokybė

Mes atsakysime į Jūsų klausimus

Mūsų specialistai atsakys į visus Jums iškilusius klausimus bei suteiks konsultacijas

Mes atsakysime į Jūsų klausimus

Mūsų specialistai atsakys į visus Jums iškilusius klausimus bei suteiks konsultacijas

MŪSŲ PATENTUOTA TECHNOLOGIJA

Mes naudojame modernias technologijas ir aukštos kokybės medžiagas, todėl visi mūsų namai yra pritaikyti prie atšiaurių žiemos klimato sąlygų Norvegijoje, Švedijoje ir Suomijoje.

Pastaruoju metu technologinė pažanga aplenkė tradicinius statybos metodus, naudojamus statybos pramonėje, todėl mes sukūrėme naują statybos sistemą, kuri atitinka būsimus ir sugriežtintus nacionalinius bei ES reikalavimus būstams, o kartu ir augančius šiuolaikinio būsto savininko lūkesčius.

Maždaug 40% visos Europoje sunaudojamos energijos šiandien yra skiriama tiesioginiam patalpų šildymui ir aušinimui. Tai suteikia didžiulį energinio efektyvumo didinimo potencialą tiems, kurie nori pasistatyti naują ir modernų namą, būtent todėl mūsų statybos sistema yra puikus pasirinkimas.

Mūsų statybos sistema sukurta taip, kad panaudojant pačias geriausias skirtingų medžiagų savybes, būtų sukurtas modernus, itin efektyvus energijos suvartojimo atžvilgiu bei atitinkantis kliento poreikius namas.

PATOGŪS AUKŠTOS KOKYBĖS NAMAI VISAI ŠEIMAI

Sveiki, taupūs ir draugiški aplinkai namai už prieinamą kainą

Saugumas

Priešgaisrinės saugos A klasę atitinkantys namai, kurių kiekvienas kambarys/patalpa suprojektuoti taip, kad bėdai nutikus (gaisro atveju) ugniai būtų maksimaliai apsunkintas kelias plisti. Tam buvo pasitelktos atskiros, daugiausiai 22m2 ploto, celės. Pagrindinė plieno konstrukcija gali atlaikyti iki 160 km/h greičio vėjo gūsius bei aukšto balo žemės drebėjimus.

Komfortas

Nepriekaištinga garso ir šiluminė izoliacija leis mėgautis jaukiais ir šiltais namais atšiaurios žiemos metu, tuo tarpu karštą vasaros dieną patalpose vyraus maloni vėsa. Visuose namo kambariuose yra sumontuotas grindinis šildymas vandeniu, kurį, dėka spindulinio šilumos sklidimo efekto, sulėtinančio dulkių nešiojimą, rekomenduoja nacionalinės astmos ir alergijos asociacijos.

Aplinka

Geresnė šiluminė izoliacija = mažesnis energijos suvartojimas. Mūsų statomi pasyvūs namai yra ypač energetiškai efektyvūs ir draugiški aplinkai. Naudojama statybos sistema reikalauja mažiau transportavimo resursų (dėka mažesnio medžiagų kiekio bei jų lengvumo išvengiama perteklinių, daugiakartinių pristatymų), kas savo ruožtu mažina bendrą CO2 emisiją.

Ekonomija

Dėl mažesnės statybų kainos finansinę naudą gaunate iškart, o perspektyvoje, ženkliai efektyvesnio energijos suvartojimo dėka, užtikrinama ilgalaikė finansinė nauda (mažesni namo priežiūros ir išlaikymo kąštai).

PROJEKTO RENGIMO BEI ĮGYVENDINIMO ETAPAI

Nuo idėjos iki įgyvendinimo. Pasirūpinsime, kad viskas būtų atlikta profesionaliai, kokybiškai ir laiku.

Architechtum - oficialus ir vienintelis AVICS sistemos tiekėjas Lietuvoje.

Naujas ir sugriežtintas ES statybų reglamentas bei jo direktyvos atkreipė dėmesį į patalpų drėgmės problemos aktualumą, kuris, savo ruožtu, sudaro palankias sąlygas sveikatai pavojingų, sukeliančių įvairias alergijas bei astmą, pelėsių ir grybelių atsiradimui. Tam, jog išspręstume šį įššūkį, pasitelkėme sienų konstrukcijos ventiliacinę sistemą AVICS™. Ši sistema užtikrina vidinės sienos konstrukcijos ventiliavimą ir tokiu būdu neleidžia veistis sveikatai pavojingiems mikroorganizmams.

Susipažinkime, mes - „Architechtum“: privačių, komercinių, visuomeninės paskirties pastatų bei vasarnamių statytojai ir unikalios, mūsų patentuotos, modulinės sistemos tiekėjai. Mūsų produktas - statiniai, pasižymintys puikiomis energinio efektyvumo savybėmis, sveiku patalpų mikroklimatu bei ekspertų kruopščiai atrinktomis medžiagomis.

Naujienlaiškio prenumerata

Kontaktinė informacija

Įmonė:

UAB Proximus Global

Adresas:

Vytenio g. 9 Vilnius Lietuva

El. p. adresas: